O nás

ODBORNÍCÍ NA NÁHRADU ŠKODY

Škoda na zdraví patří v lidském životě k té nejhorší možné události, která má dopad nejen na samotného poškozeného, ale i na celou jeho rodinu. Pokud poškozený ve své snaze ušetřit za služby odborníků komunikuje s pojišťovnami či jinými odpovědnými subjekty ohledně odškodnění sám, neuvědumuje si, že jediný subjekt, který v tomto případě ušetří, je právě pojišťovna či jiný odpovědný subjekt, rozhodně však ne sám poškozený. Na stranách těchto společností totiž vždy stojí likvidátoři - právníci, kteří dané věci rozumí a snaží se pojistné plnění (odškodnění) co nejvíce snížit. Proti nim sám poškozený, laik v oblasti náhrady škody, nemůže nikdy obstát a ač si nakonec po jednáních myslí, jak skvěle si vše vyřídil a odchází spokojený, neuvědomuje si, že přišel o značnou část finančních prostředků, na kterou měl ze zákona nárok. V důsledku tak nakonec poškozený přijde o mnohonásobně více, než kdyby svůj případ předal odborníkům.

Jakkoliv vysoké odškodnění zdraví ani blízkou osobu nevrátí, nicméně alespoň dokáže zmírnit následky utrpěné újmy či pomůže vrátit se zpět do života. A nezapomeňte, pro nejvyšší odškodnění již není nutné chodit k soudu, zvláště s pojišťovnami se lze v dnešní době již mimosoudně dohodnout!

Proč pověřit naši společnost zastupováním?
• náhrada škody na zdraví je právní obor, o kterém víme vše
• pro pojišťovny a jiné subjekty jsme při vyjednávání o odškodnění více než jen rovnocenný partner
• pro poškozené výmůžeme maximální možné odškodnění v co možná nejkratším čase
• naše odměna je založena na principu "no win, no fee", tedy neplatíte žádné zálohy a odměnu inkasujeme až z úspěšně vymožených částek. Konzultace jsou vždy zdarma.

Jsme odborníci, kteří tu jsou pro Vás, neváhejte a obraťte se na nás včas a získejte tak náležité odškodnění.

Českomoravská odškodňovací kancelář